Dotychczas zbudowaliśmy:

"PRZY BIBLIOTECE II" - 21 MIESZKANIOWY BUDYNEK PRZY ULICY STANISŁAWA FISZERA 21 W WARSZAWIE

W efekcie kontynuacji naszego projektu "Przy Bibliotece" uczeń przerósł mistrza.

Powiększyliśmy budynek dodając jedną kondygnację, nowoczesną windę, a na poziomie zero wygodny garaż.

Całość stworzyła wyjątkowe, zamknięte osiedle, idealnie wkomponowane w otoczenie.

Po raz kolejny zwracamy uwagę na fakt, że wszystkie 21 mieszkań zostało sprzedanych na planach


 

AKADEMIK - POKOJE STUDENCKIE W NOWYM REMBERTOWIE

Rok 2017 upłynął nam na przygotowywaniu inwestycji "Przy Bibliotece II". Jednak nie ograniczyliśmy się do prac biurowych, wiadomo przecież, że ciągnie nas na plac budowy. I tak, zrealizowaliśmy trzy projekty na zlecenie Klientów.

Najbardziej wymagającym okazał się prywatny akademik z pokojami studenckimi i pełną infrastrukturą. Po raz pierwszy podjęliśmy się wyzwania od pomysłu pod klucz. Nasz architekt dokonał rzeczy niemożliwej ale spektakularnej i na niewielkiej działce powstało ogromne przedsięwzięcie.

Jedynym problemem jest to, że wszyscy młodzi ludzie chcą tutaj mieszkać!

 

DOM JEDNORODZINNY W NOWYM REMBERTOWIE

Kolejna inwestycja na zlecenie i kolejne wyzwanie.

Jak na niedużej działce usytuować wygodny dom dla pięcioosobowej rodziny? Odrobina pracy projektowej przy zaangażowaniu inwestorów i wszystko się zmieściło! Dzieci mają osobne pokoje, znalazło się miejsce na spiżarnię przy kuchni i przestronne pomieszczenie gospodarcze z kotłownią i pralnią.

Bryła budynku nowoczesna, z pięknymi przeszkleniami i wyjściem z salonu do ogrodu, który nagle urósł! Od pomysłu do zrealizowania inwestycji upłynął zaledwie rok.

Życzymy właścicielom wielu wspaniałych chwil w nowym domu!

 

DWA DOMY JEDNORODZINNE W SULEJÓWKU

Zadanie dla każdego wykonawcy z serii najcięższych, czyli poprowadzenie inwestycji od stanu surowego do deweloperskiego.

Dzięki wzorowej współpracy z inwestorami w rekordowym tempie kolorów nabrały dwa piękne domy w Sulejówku.

 

"WILLOWY REMBERTÓW" – 4 DOMY JEDNORODZINNE W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ PRZY ULICY REPUBLIKAŃSKIEJ 23

Inwestycja "Willowy Rembertów" to cztery nowoczesne domy zaplanowane z rozmachem w oparciu o znakomitą wartość lokalizacyjną działki. Zielony, cichy zakątek w sercu dzielnicy, z doskonałym dojazdem i pełną infrastrukturą, to wymarzone miejsce dla kameralnej zabudowy przewidującej tylko cztery, detalicznie dopracowane domy w zabudowie szeregowej.

Idąc z duchem czasu, zaprojektowaliśmy nowoczesną bryłę, łączącą funkcjonalność wnętrz z ponadczasową elegancją. W każdym domu wyraźnie wydzielono część dzienną obejmującą kuchnię z osobną spiżarnią, przestronną jadalnię i przeszklony pokój dzienny z wyjściem do ogrodu, część sypialną, z głównym pokojem posiadającym własną łazienkę i garderobę oraz dwoma pokojami ze wspólną łazienką, oraz ustronny gabinet z własnym tarasem. Do każdego domu przylega ogród do wyłącznego korzystania przez właścicieli, oraz dodatkowe miejsce postojowe.

Inwestycja w całości sprzedana w trakcie budowy, oddana do użytkowania w marcu 2017 r.

 

"PRZY BIBLIOTECE" - 9-CIO MIESZKANIOWY BUDYNEK PRZY ULICY STANISŁAWA FISZERA 9 W WARSZAWIE

Nasza pierwsza inwestycja wielorodzinna została sprzedana w całości jeszcze przed oddaniem budynku do użytkowania. Puściliśmy wodze fantazji "dopieszczając" elewację i wykańczając klatkę schodową i części wspólne. Zarówno kawalerka, jak i dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania okazały się jednocześnie nowoczesne i przytulne, przestrzenne i ustawne. Całość stworzyła wyjątkową kamienicę, idealnie wkomponowaną w otoczenie nowej rembertowskiej biblioteki.

 

 

NAD NARWIĄ – PENSJONAT W LUBIELU NOWYM

Nasz debiut w budownictwie na zlecenie. Od stanu surowego do stanu deweloperskiego powołaliśmy do życia oazę dla grzybiarzy, wędkarzy i wszystkich szukających spokoju na łonie natury w luksusowych warunkach i niedaleko Warszawy. Siedem przestronnych pokoi z łazienkami, przeszklony pokój dzienny, otoczony werandami, i duża, funkcjonalna kuchnia złożyły się na imponujący pensjonat, który, jesteśmy przekonani, znajdzie stałych bywalców.

 

 

MINIOSIEDLE W KLEMATISACH - CZTERY DOMY JEDNORODZINNE PRZY ULICY LISTONOSZY

Inwestycja zakończona w grudniu 2013 roku, została w całości sprzedana we wrześniu 2014. O sukcesie przedsięwzięcia zadecydowała doskonała lokalizacja, funkcjonalny projekt małometrażowego domu przeznaczonego dla 4-5 osobowej rodziny, oraz eleganckie i zarazem przytulne wykończenie domów i terenów zielonych.

Naszym domom po prostu nie można było się oprzeć!

 

 

DWA DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ PRZY ULICY DZIEWIARSKIEJ W WARSZAWIE

Po raz kolejny sięgneliśmy po sprawdzony przez naszych Klientów projekt "Klasyka". Wśród zieleni, w świetnym punkcie komunikacyjnym, zbudowaliśmy domy z dbałością o każdy szczegół wykończenia.

Inwestycję zakończyliśmy w 2013 roku.

 

 

TRZY SEGMENTY JEDNORODZINNE PRZY ULICY KADROWEJ W WARSZAWIE

Zbudowane przez nas domy przy ulicy Kadrowej rozeszły się jak świeże bułeczki, wystawione do sprzedaży w 2010 roku.

Klienci docenili wysoki standard inwestycji, świetną lokalizację i rewelacyjny projekt.

Trzy szczęśliwe rodziny już mieszkają w swoich domach.

 

 

OD TEGO SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO - DOM PRZY ULICY SOLFERINO W WARSZAWIE

Spełnienie marzeń o własnym miejscu na ziemi, które zaowocowało znalezieniem drogi życiowej.

 

DOMWIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Stanisława Fiszera 21 lok. 3, 04-402 Warszawa
NIP: 9522134336, REGON: 360652471