Budujemy Twoje marzenia

Wykorzystując zebrane przez lata doświadczenia budowlane, możemy pomóc Państwu w realizacji marzeń o własnym domu.

Jesteśmy gotowi wkroczyć na każdym etapie inwestycji i poprowadzić ją zgodnie z Państwa wytycznymi.

Tym z Państwa, którym po prostu marzy się dom, pomożemy znaleźć odpowiednią działkę, dobrać projekt lub zlecić jego indywidualne wykonanie, w ramach ustalonego budżetu.

Jesteśmy przygotowani do pomocy w zakresie obsługi formalno – prawnej inwestycji, tj. zebrania dokumentacji do pozwolenia na budowę, jak również doboru i uzyskania odpowiedniej oferty kredytowej.

Możecie złożyć Państwo na nasze ręce całą procedurę prawną uzyskania pozwolenia na budowę domu z pełną infrastrukturą oraz, po wybudowaniu domu, sporządzenia kompletnej dokumentacji skutkującej oddaniem budynku z przyłączami do użytkowania.

W dalszym etapie zorganizujemy zaplecze budowy oraz przejmiemy pieczę nad budową domu wraz z małą infrastrukturą: ogrodzenia, podjazdy, zagospodarowanie zieleni.

Możemy doprowadzić inwestycję do stanu surowego, deweloperskiego lub "pod klucz". Zapewniamy pełne zaopatrzenie placu w materiały budowlane i stałą pieczę kierownika budowy.

Ekipy z nami współpracujące to sprawdzeni fachowcy, których znamy od lat i z którymi rozumiemy się bez słów, dlatego właśnie możemy cieszyć się procesem tworzenia i być pewnym dobrych efektów naszej pracy.

DOMWIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Solferino 33, 04-431 Warszawa
NIP: 9522133064, REGON: 360102351
telefon: 601 406 407
e-mail: info@domwil.pl